Kjo salcë e ëmbël e mjaltit me gjalpë punon në pulë dhe mish derri. Lehtë për të bërë përpara, ju mund të ruani deri në një javë në frigoriferin tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan
- Dijon mustardë
- 1/2 filxhan mjaltë të errët
- 1/4 filxhan vaj perimesh
- 2 lugë uthull mishi
- 2 lugë ujë
- 2 lugë kokrra (ose guri-tokë mustardë)
- 2 lugë shallots (grirë)
Si ta Bëni
1. Në një tigan të mesëm të vajit të ngrohjes dhe shtoni shallots. Cook për 2 deri në 3 minuta mbi ngrohjes mesme deri shallots fillojnë të djersën (jo të skuqura). Shto përbërësit e mbetur dhe le salcë ziej për 6-8 minuta, nxitje shpesh. Ulja e nxehtësisë nëse flluska e salcës është shumë e madhe.
2. Pasi të jeni gatuar, hiqeni nga nxehtësia dhe lejoni që salcini të ftohet për 15 minuta.
3. Për të përdorur, thjesht aplikoni salcë për shpezët ose mish derri në drejtim të 15 deri 20 minutave të kohës së gatimit.
Shënim:
Që nga salcë përmban sheqer, duke përdorur ndonjë më herët në proces mund të shkaktojë salcë të djegur. Nëse bëni përpara, salcë dyqan në enë hermetik në frigorifer për deri në një javë. Ngroheni në mikrovalë për 20 deri në 30 sekonda para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 70 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 108 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |