Kjo salcë e kërpudhave dhe Madeira është një salcë e shkëlqyer për të shërbyer me një vakt të veçantë. Salcë e thjeshtë kërpudha është bërë me drippings nga derri i pjekur, ose përdorimi i pulave ose drippings viçi.
Salcë e lehtë e kërpudhave bën një salcë të shijshme për mish derri, pulë ose mish lope.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 8 ounces kërpudha, feta thinly
- 6 qepë të gjelbra, të prera hollë
- Pan drippings, 1/4 në 1/3 filxhan, yndyrë skremuar
- 1/2 filxhan me ujë
- 1/2 filxhan verë Madeira
- 2 lugë uthull të kuq verë
- Kripë, për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan saute ose tigan rreth ngrohjes mesme, saute kërpudha në gjalpë deri tenderit.
- Shtoni qepët e gjelbër dhe thajini për 1 minutë më shumë.
- Llokoçis në drippings pan, ujë, verë, dhe uthull.
- Sillni një çiban; vazhdoni të gatuani, nxitje, për 1 minutë.
- Shtoni kripë, të shijoni.
Shënim: Nëse dëshironi një salcë të trashë, llokoçisni 2 lugë miell misri në një filxhan 1/2 ujë para se të shtoni në tigan.
Bën rreth 2 gota salcë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Përgatitja e Mushroom Fresh Fresh
Salcë e lehtë me kërpudha me mish viçi dhe verë të kuqe
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 82 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 55 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |