Kjo salcë e ëmbëlsirë e mollës është e mrekullueshme në buding bukë dhe merr 15 minuta për të bërë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 filxhan mbushur sheqer të lehta kafe
- 2 lugë miell me qëllim
- 1 filxhan musht molle
- 1/4 filxhan rrush të thatë
- dash arrëmyshk
Si ta Bëni
- Shkrihet gjalpi në një tigan mbi ngrohjen mesatare dhe të ulët.
- Në një tas bashkohen sheqer ngjyrë kafe dhe miell, përzier mirë.
- Gradualisht llokoçis përzjerjen e sheqerit kafe në gjalpë.
- Shtoni mushtin në tigan. Cook, nxitje vazhdimisht, deri thickened.
- Shtoni rrush të thatë dhe arrëmyshk.
- Shërbyer të ngrohtë me buding bukë, tortë paund, ose ëmbëlsirë tjetër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 449 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 15 mg |
| sodium | 372 mg |
| karbohidratet | 89 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 6 g |