Kjo sallatë me patate të shijshme është bërë me shtimin e proshutë dhe hudhër copëtuar kopër.
Salcë me majonezë salcë me disa lugë uthull të kuq dhe disa hudhër copëtuar kopër. Rekomandohet patate të ulëta me niseshte të kuqe të kuqe ose me gjemba, sepse ato mbajnë veçanërisht mirë formën e tyre.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 paund patate (kuqe-skinned)
- 6 strips proshutë
- 1/4 filxhan qepë të copëtuar imët
- 1/4 copë selino finely copëtuar
- 1 kopër turshi (copëtuar imët)
- 2 lugë majdanoz të copëtuar finely
- 1 lugë çaji kripë, ose për shije
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren (ose për shije)
- 2 lugë uthull të kuq verë
- 2 lugë vaj vegjetal
- 1 filxhan majonezë
Si ta Bëni
- Peel (ose të lënë unpeeled, nëse dëshironi) dhe kubike patate. Vendoseni në një tigan të madh dhe mbuloni me ujë. Shtoni rreth 1 lugë çaji kripë në ujë dhe nxirrni për një nxehtësi të lartë. Zvogëloni nxehtësinë në të ulët, mbuloni enën, dhe gatuani për rreth 15 minuta, ose derisa patatet të jenë me forcë. Drain tërësisht dhe le patate të ftohtë plotësisht me mbuluar mbuluar.
- Ndërkohë, gatuaj proshutën në një tigan mbi nxehtësinë e mesme derisa të freskët. Hiqeni në peshqir letre për të kulluar. Kur proshuteti është ftohur, shkërmoqet dhe mënjano.
- Në një tas të madh kombinohen patatet e ftohur me qepë, selino, bela dhe majdanoz.
- Në një tas të vogël përzihet majonezë me uthull, vaj, kripë dhe piper, për shije.
- Shto salcë në përzierje patate dhe hedh butë. Sasi e vogël me proshutë të shkrirë. Mbuloni tasin dhe dridhuni derisa të shërbeni.
Këshilla
Shto vezë të ziera me patate të skuqura në përzierjen e patates, ose zbukuro vezë me zierje të zier.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 426 |
| Fat i shëndoshë | 33 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 18 mg |
| sodium | 842 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 5 g |