Një kombinim i mjaltit, hudhërës dhe aromës së pikave me aromë këto fileta të freskëta të salmonit. Salmoni është një përgatitje e lehtë dhe siguron një vakt të shëndetshëm. Salmoni merr vetëm disa minuta për të rregulluar dhe pjekur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds fileto salmon, rreth 6 deri në 8 ounces secila
- 2/3 filxhan mjaltë
- 3 lugë mustardë djegëse me kafe ose një mustardë kreol
- 1 hudhër me karafil të mesëm, shumë të imët
- Dash basil të thata gjethe
- Dash kripë deti
- Dash piper i freskët terren i zi
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 400 F. Linja një pjatë të pjekjes së cekët me petë dhe yndyrat lehtë me vaj ulliri.
- Bashkoni mjaltë, mustardë, hudhër të grirë, borzilok, kripë dhe piper në një qese për ruajtjen e ushqimit ose një enë qelqi ose plastike . Shtoni fileto të salmonit dhe vulën ose mbulesën; ftoheni për 30 minuta deri në 2 orë.
- Hiq salmonin nga marinada dhe lani lehtë me vaj ulliri.
- Piqni filet e salmonit në sallën e përgatitur, me anë të lëkurës poshtë, për 14 deri në 15 minuta, ose derisa të pjekeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 670 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 152 mg |
| sodium | 310 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 57 g |