Ky recetë për salcë kërpudha polake apo sozë grzyby suszone , merr një tang të vogël nga krem kosi.
Këtu ka një pamje më të madhe të salcës me kërpudha me krem.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 ounces tharë kërpudha polake (ose porcini)
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1 qepë të madhe (copëtuar rëndë)
- 8 ounces kërpudha (feta të freskëta ose të konservuara, lëngje rezervë)
- 1 lugë çaji bazë perimesh (ose pulë)
- Kripë dhe piper për shije
- 1 filxhan krem kosi
- 2 lugë miell me qëllim
Si ta Bëni
- Vendi kërpudha të thata në një tas të ngrohjes dhe derdh 2 gota ujë të valë mbi. Le të pjerrët 1/2 orë. Ndërkohë, në një tigan të mesëm, qepin saute në gjalpë deri në karamelizim . Nëse përdorni kërpudha të freskëta, shtoni në tigan kur qepët janë të tejdukshëm. Përndryshe, vendosni kërpudha të papërpunuara të thata në pan pasi qepët të kenë karamelizuar plotësisht.
- Duke përdorur gishtat, hiqni kërpudhat e thata nga lëngu i njomur dhe shtoni në tigan me qepë. Shtoni me kujdes lëngun e njomur në tigan, duke u siguruar që mos të shqetësoni sedimentin në pjesën e poshtme. Shtoni bazën dhe kripën dhe piperin në shije (nëse përdorni lëng të konservuar të kërpudhave, ndoshta nuk do të duhet të shtoni kripë). Sillni një vlim, zvogëloni nxehtësinë dhe ziejnë, mbulohen, 30 minuta.
- Në një tas të mesëm, piruni përzihet 2 lugë miell në salcë kosi. Kremë kremin e tharbetit duke shtuar 3 kovaç të lëngshme të kërpudhave të nxehta, një çikë në një kohë, dhe duke lëvizur deri sa të qetë. Ngroheni ngadalë kremin e thartë kosi në salcën e kërpudhave, duke ngërçur vazhdimisht. Ziejini 5 deri 10 minuta deri sa të gatuhet shije e miellit të trashë dhe të papërpunuar.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 595 |
| Fat i shëndoshë | 38 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 154 mg |
| sodium | 699 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 39 g |