Pilaf shafran është një anë flavorful që është e madhe së bashku me pulë. Është jashtëzakonisht e lehtë për t'u përgatitur. Shafrani i jep një shije unike dhe delikate.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ½ filxhan basmati oriz, i papjekur
- 2 gota të ulët natriumi pule supë
- ¾ lugë çaji thread shafran, i shkatërruar
- 1 qepë të madhe, copëtuar imët
- ¼ filxhan gjalpë i pakripur, i shkrirë
- ½ lugë çaji kripë
- ¼ lugë çaji piper i zi terren
- 2 lugë ujë të ngrohtë
Si ta Bëni
Në një tas të vogël, kombinoni ujë të nxehtë dhe shafran për të lejuar shijen për t'i shpëtuar temave.
Në një tigan të madh, qepë saute në gjalpë deri në artë. Shtojini stokut të pulave, shafranit, kripës dhe piperit dhe çlirojeni.
Shto oriz basmati, mbuloni, dhe ziej në ngrohje të ulët për 25 minuta. Hiqeni nga nxehtësia dhe lini të uleni, të mbuluar për 3-5 minuta. Push me një pirun dhe të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 144 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 20 mg |
| sodium | 242 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |