Marinarimi është me të vërtetë një mënyrë e shkëlqyeshme për të siguruar që shishta e tymosur të mbetet e butë dhe e lëngshme. Ky marinadë brenda natës do të fillojë procesin e tenderimit dhe të punojë shumë shije në mish. Mënyra më e mirë këtu është që të merrni një qese të riqarkullueshme mjaftë të mjaftueshme për të mbajtur gjoksin dhe për të siguruar që ju të merrni të gjithë ajrin nga qese përpara se ta vulosni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan / 240 ml uthull të verës së kuqe
- 1/2 filxhan / 120 ml vaj ulliri
- 1/4 filxhan / 60 ml salcë Worcestershire
- 1/4 filxhan / 60 ml
- kafe sheqer
- 4 karafil hudher (grirë)
- 2 lugë / 30 ml paprikë
- 1 lugë gjelle / 15 ml kripë (kosher)
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzihet derisa sheqeri është tretur plotësisht.
- Rrudhoseni gjoksin brenda natës. Hidhni marinadën kur bëhet.
- Gril ose tym sipas udhëzimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1517 |
| Fat i shëndoshë | 111 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 79 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 7,713 mg |
| karbohidratet | 124 g |
| Fibër diete | 9 g |
| proteinë | 11 g |