Torta frutash franceze janë të njohura në Marok. Në këtë recetë, luleshtrydhe të gjithë ose me feta janë të rregulluar në një shtresë të patishekut të kremës në një predhë ëmbël të pjekur. Një lustër luleshtrydhe shton shkëlqim në ëmbëlsirë të përfunduar.
Koha e përgatitjes nuk përfshin përgatitjen e guaskës së ëmbël dhe pastiçin e cremës. Është më e lehtë për t'i bërë ato mirë përpara grumbullimit të kreshtës.
Gjithashtu, provoni këtë Tart Apple Frëngjisht .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 guaskë e ëmbël e pjekur (shih
- Recetë Pate Sucree )
- 1 1/4 gota krem pastë (1/2 e
- Recetë Creme Patissiere )
- 1 kile / 500 gram luleshtrydhe (te gjithe ose me feta)
- 1/4 filxhan jam luleshtrydhe
- 1 lugë gjelle lëng limoni (ose ujë)
Si ta Bëni
- Përhapeni krem pastë në pjesën e poshtme të shell pastë ëmbël pjekur.
- Organizoni luleshtrydhet në një model mbi krem pastë.
- Nxeheni bllokimin e luleshtrydhe me lëng limoni deri në valë.
- Përdorni një furçë të pastër për të aplikuar lustër luleshtrydhe mbi luleshtrydhe.
- Ftoheni kripën për disa orë para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 255 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 71 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |