Bën 6 Shërbyer Sheri Braised brumë të shkurtra Mish
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 feta proshutë, të prerë në copa 1/2-inç
- kripë dhe piper i freskët i zi si të nevojshme
- 4 paund brinjë të shkurtra viçi
- 1 qepë, të dyshuar
- 2 karafil hudher, i grirë
- 2 tbsp miell
- 1 filxhan verë të thatë sheri
- 1 viç supë viçi
- 6 burime trumzë, të zgjedhur
- 1 fletë gji
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 350 gradë F.
Në një furrë të rëndë holandeze, mbi nxehtësinë e mesme, gatuaj proshutën derisa të grumbullohet yndyra dhe proshutari të gatuhet. Hiqeni proshutën e gatuar me një lugë me slotted, duke lënë yndyrë në tigan. Proshutë rezervë. Sezoni brinjë të shkurtra viçi bujarisht me kripë dhe piper të freskët të tokës së zezë. Kthejeni ngrohjen deri në mes të lartë, dhe kafe brinjë të shkurtër edhe në të gjitha anët. Hiq brinjë të shkurtra, dhe shtoni qepë.
Zvogëloni nxehtësinë në mes dhe lyejeni për rreth 5 minuta, derisa qepët të zbuten.
Shto hudhër dhe miell, dhe sauté për 2 minuta më shumë. Vërvidheni në verën e sheriatit, kthejeni nxehtësinë në të lartë, dhe derdhni një çiban, duke hequr çdo copëz të ngjyrosur në fund të furrës holandeze. Shto supë viçi, trumzë, fletë gji, brinjë të shkurtra viçi, dhe 1/2 lugë kripë.
Kur lëngu të kthehet në një zierje, mbulo fort dhe vendoseni në furrë. Gatuaj për 2 orë. Hiqni me kujdes kapakun dhe testoni për dhuratën - mishi duhet të jetë tender i forkëve. Nëse bëhet, hiqni nga furra. Lëreni pushimin e mbuluar për 15 minuta. Pastaj, pastroni çdo yndyrë të tepërt nga maja, shije për kripë, dhe shërbejini brinjave të shkurtra në krye me disa lëngje braising.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1150 |
| Fat i shëndoshë | 83 g |
| Fat i ngopur | 35 g |
| Fat i pangopur | 39 g |
| kolesteroli | 272 mg |
| sodium | 801 mg |
| karbohidratet | 23 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 78 g |