Këtu është një thjeshtë pilaf i shpejtë dhe i lehtë gluten-free me majdanoz të freskët dhe bajame. Kjo gjellë e thjeshtë e orizit do të bënte një pjatë të mirë anësore pa gluten të përsosur për një vakt vegjetarian, ose, shtoni disa veggies dhe e bën atë një pjatë kryesore. Ky recetë është vegjetarian dhe vegan, si dhe gluten-free dhe pa grurë.
Recetë mirësjellje e Ener-G Foods.
Më shumë Këshilla për Gatim Gluten-Free
- Kid-Friendly Gluten-Free Recipe & Ide Ushqimi
- Gruri & Gluten-Free Ide për çdo vakt
- Gatim një vakt festa pa gluten
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan oriz Basmati
- 2 lugë vaj vaj
- 2 gota domate gluten-free perime perimesh
- 1 lugë pa gluten-salcë soje
- 1 filxhan majdanoz të copëtuar të freskët
- 2 lugë bajame të pjekura
Si ta Bëni
- Toast basmati oriz në 2 teaspoons vaj në një tigan ose tigan deri sa është e artë ngjyrë kafe. Shto supë me perime dhe piper. Sillni një çiban, pastaj ziejnë për 45 minuta. Rajs duhet të jetë tender dhe të gjitha lëngët absorbohen. Kur të gatuar plotësisht, oriz Basmati do të ketë një cilësi të mirë dhe nuk do të jetë i butë.
- Llokoçis në salcë soje, majdanoz dhe bajame. Mbuloni dhe leni avull me oriz mbi nxehtësi të ulët derisa majdanozit të nxeheni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 223 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 615 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 7 g |