Yndyrat Bacon është një nga lubrifikantët më të nënpërdoruar dhe nënvlerësuar të djathit të pjekur në skarë. Është e mbushur plot me mirësi të kripur, ajo ndihmon në marrjen e bukur sanduiç, është zero mbeturina, dhe më e mirë nga të gjitha - ajo shije ashtu si proshutë!
Yndyrna Bacon mund të merret duke mbledhur vajin e mbetur që është bërë nga proshutë gatuar. Ndonjëherë ka pak copa të proshutës së djegur që lundron rreth në yndyrën e dhënë, por kjo do të ndihmojë në nxjerrjen e aromës së fortë të proshutës që ne të gjithë e duam. Proshutë me cilësi më të mirë, yndyrat me cilësi më të mirë do ta mbani këtë në mendje herën tjetër që bleni dhe bëni proshutë.
Për të ruajtur yndyrën e mbetur të proshutës, shtypni pjesët e proshutës, ruani yndyrën në një enë hermetike dhe ftoheni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 feta bukë
- 2 feta djathë
- 1 lugë gjelle yndyrë proshutë
Si ta Bëni
- Mblidhni sanduiçin tuaj - dy feta të feta me gjalpë me bukë, duke përfshirë çdo lloj djathi dhe mbushje që dëshironi.
- Në një tigan të mesme, kthejeni nxehtësinë tuaj në mes dhe derdh gjysmën e yndyrës së proshutës në tigan.
- Përhapni yndyrën rreth në tigan dhe vendosni sandviçin tuaj, duke u siguruar që të shtypni sandviçin dhe llojin e njollosni në yndyrën e proshutës.
- Lejo sandviçin tuaj të gatuhet për disa minuta derisa njëra palë është e zezë dhe e artë dhe djathi ka filluar të shkrihet. Në këtë pikë, rrokullisni sanduiçin dhe le të anën tjetër të gatuaj derisa të përputhet me homologun e saj.
- Kur djathi është shkrirë dhe kore në sanduiç është e freskët dhe e artë, hiqni atë nga tigan dhe lëreni të uleni për ca minuta, kështu që djathi mund të shtohet përsëri. Fetë atë në gjysmë dhe për të shërbyer!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 703 |
| Fat i shëndoshë | 46 g |
| Fat i ngopur | 27 g |
| Fat i pangopur | 14 g |
| kolesteroli | 140 mg |
| sodium | 1.275 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 42 g |