Ky sanduiç Monte Cristo është një sanduiç klasik francez i dolli. Mbushja është një kombinim i proshutës së prerë, gjeldeti ose pulave, dhe djathi, së bashku me mustardë ose majonezë. Sanduiçi i mbledhur është goditur në një përzierje vezësh dhe pastaj është e pjekur në të dyja anët.
Ju mund të përdorni proshutë me gjalpë të zier ose të pjekur dhe gjeldeti ose proshutë të mbetur në sanduiç. Më pëlqen këto sanduiçe me djathin Havarti .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 18 feta bukë
- 6 feta proshutë
- 6 feta turqi ose pulë
- 12 feta zvicerane ose
- Gruyere djathë
- Opsionale: mustardë dhe majonezë
- 3 vezë të mëdha
- 1/3 filxhan qumësht
- 1/8 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Për çdo sanduiç përdorni 3 feta bukë. Gjalpë një nga anët e bukës së parë, pastaj mbuloni me një fetë proshutë dhe një fetë turqi ose pulë.
- Gjalpë të dy anët e fetë e dytë të bukës dhe të përhapur me një mustardë të vogël ose salcë të tjera, nëse dëshironi. Vendi fetë bukë në krye të gjeldeti ose feta proshutë dhe të lartë me 2 feta hollë djathë.
- Gjalpë fetë e tretë për të lartë; shtypi sanduiç lehtë dhe trim kore.
- Pritini çdo sanduiç në gjysmë në mënyrë diagonale dhe sigurohuni me toothpicks.
- Në një tas të mesëm, mundi vezët me qumësht dhe kripë.
- Nxehje një tigan apo pjata mbi ngrohjen mesatare. Shtoni gjalpë në pallto.
- Me kujdes fusni gjysmën e sanduiçeve në përzierjen e vezëve.
- Brown sanduiçe në të gjitha anët, duke shtuar gjalpë më shumë në tigan kur është e nevojshme. Hiqni dhëmbët para se të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 423 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 259 mg |
| sodium | 442 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 38 g |