Merguez është një sallam me qengj ose me viç, i cili është i kuq në ngjyrë dhe plot me erëza. Megjithëse me origjinë tuniziane dhe algjeriane, salcice me aromë janë mjaft të popullarizuara në Marok. Disa kasapë mburremi përzierjen e tyre me erëza merguez , ndërkohë që të tjerët përgatisin salcice me një përzierje komerciale. Pa marrë parasysh se si është bërë, merguez është një nga salcice më flavorful ju mund të gjeni.
Përzierja e mishit të bërë nga mishi i bërë nga spanjolle i bërë nga kasapi i vendit përmban pluhur të glukozës, i cili i jep sallamit një thelb shumë të ëmbël. Unë nuk kam përfshirë glukozë pluhur në këtë recetë kështu që mos ngurroni të shtoni sheqer opsionale në qoftë se ju do të donte një kontrast të ëmbël në tuaj përzierje merguez erëz.
Pasi të kombinohen aromat, ruani përzierjen në një xhami të mbyllur ose enë plastike deri në gjashtë muaj. Përdoreni atë kur jeni duke ndjekur Recetë të Suxhukut të Merguezit , ose provoni atë si erëza për qengjat ose qofte të mishit të qengjit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan piper i ëmbël
- 2 lugë fara kopër (tokë)
- 2 lugë qimnon (tokë)
- 1 lugë gjelle farat e koriandrit (toka)
- 2 lugë kripë
- 1 lugë çaji kanellë (tokë)
- 1 lugë çaji piper kajsi
- 3/4 lugë çaji piper i zi
- Opsionale: 4 lugë sheqer pluhur
Si ta Bëni
- Masa të gjithë përbërësit në një tas.
- Llokoçis për të kombinuar.
- Duke përdorur një rrjetë të gjobë rrjetë, shosh një herë, pastaj llokoçis përsëri.
- Transferimi në një enë hermetike për ruajtje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 16 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,167 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |