Këto biftekë të pjekur në skarë janë të fërkuara me rozmarinë dhe hudhër, pastaj shërbyen me djathë blu dhe arrë. Një mënyrë e vërtetë e mrekullueshme për të shijuar një biftek të shijshëm. Ndërkohë që kjo recetë bën thirrje për steaks, ju me siguri mund të përdorni më të vogla steaks steaks, strip steaks, ose filet mignon.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 biftekë më të mirë
- 2 ounces / 55 g djathë blu, i shkrirë
- 1/4 filxhan / 60 ml gjalpë temperatura dhomë
- 1-2 karafil hudhër, peeled
- 1/4 filxhan / 60 ml arra, të thekur dhe copëtuar
- 2 lugë / 15 ml majdanoz të freskët gjethe të sheshtë, copëtuar me kokrriza
- 2 lugë çaji / 10 ml rozmarinë, copëtuar
- 1 1/2 / 7.5 ml lugë çaji kripë deti
- 1 1/2 / 7.5 ml lugë çaji topa të trashë piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoje djathin blu, gjalpën, majdanozin dhe 1 lugë çaji rozmarinë të copëtuar. Mbuloni dhe vendosni mënjanë. Përzihet mirë. Shto arra dhe përzieni.
2. Vendoseni steaks në një pjatë të pjekjes së cekët ose në një pllakë ose në tabelën e prerjes. Në një tas të vogël, kombinoni rozmarinë e mbetur, hudhërin e copëtuar, kripën dhe piperin. Nëse përdorni një prerje më të madhe, përdorni 1 1 / 4-1 1/2 teaspoons kripë. Pat steaks thatë me peshqir letre dhe aplikoni sasi të barabarta të përzierjes rozmarinë-hudhër në të dyja anët.
3. Ngrohni skarë për ngrohje të lartë. Grill vihet në mënyrën që ju pëlqen ata (shih Steaks Grilling ). Pasi të bëheni steaks, hiqni nga skarë dhe lërini ato të pushoni për rreth 5 minuta. Shërbej në krye me përzierje me djathë blu-arre.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 577 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 22 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 108 mg |
| sodium | 2.154 mg |
| karbohidratet | 28 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 22 g |