Këto rrotulla derri të mbushur janë bërë me bërxolla të hollë, pa kocka derri. Rrotullat janë një përgatitje e lehtë. Dhe ata janë mjaft të bukur për një vakt të veçantë.
Bërxolla të pahijshme të derrit janë të rrafshuar dhe mbushur me një përzierje të shijshme dhe të shijshme. Bërxollat e mbushur derri janë bërë me bërxolla të pa kocka derri. Shërbyer këto rripa derri me patate scalloped dhe perime steamed.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 bufe të hollë të pa kocka të skajit të derrit
- 1/2 filxhan qepë (copëtuar)
- 2 lugë çaji thatë thatë majdanoz
- 2 lugë gjelle selino (copëtuar imët)
- 2 lugë gjelle gjalpë (ose margarinë)
- Kripë kosher dhe piper i zi terren për shije
- 1/2 lugë çaji pulave erëza
- 2 gota bukë të ëmbla
- 2 lugë miell me qëllim
- 2 lugë gjelle shkurtimi
- 1/3 copë uji ose supë pule
Si ta Bëni
- Pound bonbon pa mish derri pak për të tenderuar dhe hollë jashtë.
- Bëni mbushje. Në një tigan, qepë saut, majdanoz, dhe selino në gjalpë; shtoni 1/2 lugë çaji kripë, një dash piper dhe erëza pulave pastaj përzierje me breadcrumbs . Shtoni pak ujë në mbushje për të lagur.
- Vendosni një grumbull të vogël të mbushjes në çdo pres. Roll dhe kravatë me spango.
- Roll rolls derri në miell; kafe në shkurtimin në një tigan të rëndë mbi nxehtësinë mesatare.
- Shtoni supë ose ujë; mbuloni dhe zierni për rreth 1 orë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Mbushjet e mishit të mbushur me mish
Bërxolla të mishit të mushtit të pemës
Bërxolla derri i pjekur me patate
Bërxollë derri me domate dhe hudhër
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 799 |
| Fat i shëndoshë | 41 g |
| Fat i ngopur | 13 g |
| Fat i pangopur | 16 g |
| kolesteroli | 180 mg |
| sodium | 773 mg |
| karbohidratet | 38 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 64 g |