Ky është një recetë fantastike për salcën e biftekut. Pjesa më e mirë për të bërë sauces tuaj biftek është se ju mund të përshtateni përbërësit për simpati tuaj. Mbani në mend se kjo recetë e bën shumë pak, kështu që përgjysmohet apo edhe tremujori recetë është e nevojshme. Shërbyer salcë në anën e ngrohtë ose në temperaturën e dhomës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan ketchup
- 1/2 filxhan qepë (copëtuar ashpër)
- 1 hudhër të madhe karafil (thyer)
- 1/4 filxhan uji
- 1/4 filxhan
- Salcë Worcestershire
- 1/4 filxhan lëng limoni
- 1/4 filxhan uthull të bardhë
- 2 lugë
- salce soje
- 2 lugë
- kafe sheqer
- 1 lugë gjelle
- mustardë
- 1 kripë majë
- 1 majë piper i zi
- 2 lugë vaj ulliri
Si ta Bëni
- Nxehtësia 2 lugë / 30 ml. vaj ulliri për pan. Shtoni onions dhe kuzhinier për 3 deri në 4 minuta mbi ngrohjes mesme. Mos qepë kafe, thjesht djersini ato. Ata duhet të jenë të tejdukshëm në dukje. Tjetra, shtoni hudhër të copëtuar dhe thajini për 15 sekonda. Vendi përbërësit e mbetur në tigan dhe ziej në të ulët, të zbuluar për 20 deri në 25 minuta, ose deri sa të arrijë një qëndrueshmëri thickened. Llokoçis herë pas here.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe lini salcë të ftohet tërësisht. Sforcohet për të hequr qepë dhe hudhër. Përdorni menjëherë. Nëse bëni para kohe, thjesht ruani në një enë jar ose plastike të mbyllur deri në 1 javë pas përgatitjes fillestare.
- Për të përdorur, thjesht shërbej në anën me ndonjë lloj të biftek viçi .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 23 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 131 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |