Elk është mjaft i shijshëm nëse përgatitet siç duhet. Marinuar në një përzierje të verës së kuqe dhe të pjekur në skarë deri në përsosmëri, këto steaks janë me të vërtetë duhet të provoni për dashamirët e mishit.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 bishtaja
- 1/2 filxhan (120 ml) verë të kuqe të thatë
- 2 lugë (30 ml)
- vaj ulliri
- 1 lugë gjelle (15 ml) shami, copëtuar imët
- 1 karafil hudhër, i grirë
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë deti
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) tharë trumzë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Vendoseni steakët në një qese plastike që mund të mbyllet përsëri. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh mbi mishin, duke u siguruar që të gjitha sipërfaqet janë të veshura mirë. Lëshoni ajrin nga qese, vulosni dhe le të marinoni mishin për 12 deri në 24 orë në frigorifer.
2. Ngrohni skarë në nxehtësi mesatare. Hiqeni steaksin nga qesja dhe hidhni marinadën.
3. Vendi steaks në djeg dhe kuzhinier për 6 deri në 7 minuta për një anë.
4. Pasi steaks të gatuar në doneness dëshiruar, hiqni dhe le të pushoni për 5 minuta.
5. Shërbyer me qepë të skuqura dhe perime të pjekur në skarë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1013 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 15 g |
| Fat i pangopur | 23 g |
| kolesteroli | 303 mg |
| sodium | 1.392 mg |
| karbohidratet | 26 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 111 g |