Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të hedhur shijen e krahëve të Turqisë. Salcë e ëmbël dhe me aromë me domate me të vërtetë paketon një grusht. Provoni këtë recetë të krahut herën tjetër kur të keni një cookout dhe shikoni sa të befasuar dhe të kënaqur do të jenë mysafirët tuaj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 krahë të tërë të Turqisë, këshilla të larguara
- 2 gota / 475 ml supë viçi
- 1 qepë copëtuar
- 1 filxhan / 240 ml ketchup
- 1/2 filxhan / 120 ml sheqer
- 2 lugë / 30 ml miell misri
- 1 lugë gjelle / 15 ml gjalpë
- 1 lugë gjelle / 15 ml uthull musht
- 2 teaspoons / 10 ml mustardë të thatë
- 1 lugë çaji / 5 ml salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji / 5 ml
- kripë selino
- 1 lugë çaji / 5 ml
- tabasko
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml cayenne
Si ta Bëni
Pritini këshilla të krahut dhe hidhni. Split krahët e Turqisë dhe vendosni mënjanë. Ndërkohë, shkrijeni gjalpin në një tigan salcë. Add qepë dhe sauté deri pak kafe. Shto mustardë, sheqer, uthull, Tabasko, salcë Worcestershire, ketchup, kripë selino, cayenne dhe 1 1/2 gota / 360 ml të supë viçi. Sillni një çiban. Në një tas të vogël kombinoni 1/2 filxhan / 120 ml supë viçi me miell misri. Llokoçis në përzierje valë dhe vazhdoni të ngroheni derisa të bëhet i trashë.
Ngroheni djegin. Kullat e gjelbërta të grilave mbi një nxehtësi të mesme për rreth 20 minuta ose deri sa të bëhet (lëngjet në kockë do të jenë të qarta). Bie shpesh me salcë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 7412 |
| Fat i shëndoshë | 286 g |
| Fat i ngopur | 75 g |
| Fat i pangopur | 92 g |
| kolesteroli | 3.625 mg |
| sodium | 6,973 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1.089 g |