Pra, shumë receta të ushqimit të papërpunuar përdorin Nama Shoyu edhe pse nuk është në të vërtetë e papërpunuar. Në Japoneze nuk do të thotë të papërpunuara . Por fjala nuk ka për qëllim të tregojë se lëngu kurrë nuk i është nënshtruar ngrohjes së lartë, vetëm se nuk është pastorizuar. Mjerisht, fooders të pastër të papërpunuara , si dhe ato të dietave pa gluten, kanë nevojë për një alternativë. Kripë deti lehtë mund të zëvendësohet për saltiness, por ka një shije më të thellë, më të thellë mungon. Shumë në komunitetin e papërpunuar po përdorin kërpudhat portabello, si në këtë recetë, për të rikrijuar atë aromë unike.
Shih gjithashtu: A është ushqimi juaj i papërpunuar vërtetë i papërpunuar?
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kërpudha të mëdha portabello
- 1 lugë gjelle kripë deti
- 2 gota ujë
Si ta Bëni
Vendi kërpudha dhe kripë në blender me 1/2 filxhan të ujit. Përzier me shpejtësi të lartë për 10 sekonda, ngadalë shtoni ujin e mbetur përmes majës ndërsa vazhdoni të përzierni. Ju mund të dëshironi të shtypni lëngun për të hequr të gjitha pjesët e kërpudhave.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 218 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |