Ky marinadë e peshkut është e përsosur. Niveli i acidit të ulët nuk do të gatuajë peshkun para se të godasë skarë, kështu që peshku mund të ulet më gjatë në marinadë dhe të marrë më shumë shije. Kombinimi i sojës sojë dhe sheqer kafe jep një shije teriyaki dhe ndihmon në karamelizimin e sipërfaqes së peshkut.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan / 120 ml
- verë e bardhë (e thatë)
- 1 qepë të vogël (copëtuar imët)
- 1/2 filxhan / 120 ml salcë soje (dritë)
- 1/4 filxhan / 60 ml ujë
- 1 hudhër karafil (i grirë)
- 2 lugë / 30 ml sheqer kafe
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit në një enë qelqi. Idealisht, kjo marinadë duhet të bëhet disa ditë më parë për të lejuar që flavors të martohen.
- Për të përdorur, vendosni peshqit e zgjedhur në një qese plastike të mbyllur, derdhni marinadë, duke u siguruar që të mbuloni të gjithë mishin. Siguro qesen dhe martohuni per 30 deri 60 minuta.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 630 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |