Duke kërkuar mënyrën e përsosur për të bërë një avokado të përfundojë, apo të përdorësh disa guacamole të mbetura me një sanduiç të mbyllur? Provoni këtë vegan të shëndetshëm vegan të Kalifornisë avokado të mbushur me recetë sanduiç me hummus, avokado dhe lakër. Djathë avokado mund të jetë tendenca më e fundit e ushqimit, por veganët dhe kaliforniasit që e duan avokado kanë shtuar avokado për sanduiçe, bukë dhe përfundon për dekada.
Ja mënyra e përsosur për të bërë një avokado të thjeshtë dhe të shëndetshme për drekë. Ju mund të përdorni vegan krem djathi në tuaj përfundojë, por hummus është shumë më e shëndetshme dhe më pak të përpunuara, dhe po aq e shijshme. Dhe ju mund të shtoni edhe turshi ose turshi shijon gjithashtu.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 tortilla mielli
- 3 lugë hummus
- 1/4 avokado (me feta hollë)
- 1/3 filxhan lule simbol (ose disa gjethe të marule gjelbër ose të dyja)
- 2 deri në 4 feta domate
- Opsionale: feta kastraveci
Si ta Bëni
- Nëse tortillat tuaja të miellit kanë qenë në frigorifer, sillni ato deri në temperaturën e dhomës ose duke i lënë ata të ulen për një orë ose dy ose duke i hapur ato në mikrovalë për vetëm disa sekonda (dhjetë sekonda, në krye).
- Përhapeni hummusin poshtë qendrës së një tortili të miellit. Organizoni përbërës të tjerë në majë të humusit dhe përfundoni atë për një vegël vegjetative të shpejtë dhe vegan të sanduiçit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1806 |
| Fat i shëndoshë | 54 g |
| Fat i ngopur | 16 g |
| Fat i pangopur | 19 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 4,429 mg |
| karbohidratet | 283 g |
| Fibër diete | 30 g |
| proteinë | 47 g |