Shtimi i domate të thata në një recetë shtëpi hummus shton një pak e cilësi dhe ngjyra dhe një shumë e tërë aromë. Bërja e hummusit shtëpi është kaq e lehtë - vetëm hidhni gjithçka në blender ose përpunues të ushqimit, dhe përpunoni derisa të jetë e qetë.
Hummus është një ushqim natyral vegjetarian, vegan dhe gluten-free.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 15 ons mund të chickpeas, drenazhuar (garbanzo fasule)
- 1/4 filxhan vaj ulliri
- 1/4 filxhan
- domate të thara me diell (në vaj ose rehidratuar)
- 2 tbsp. lëng limoni
- 3 karafil hudher
- 1/2 tsp. spec i kuq
- 2 tbsp. ujë
- 1/4 tsp. kripë
Si ta Bëni
- Procesi i të gjithë përbërësve në një procesor të ushqimit ose blender deri qetë, duke shtuar më shumë lëngshme nëse është e nevojshme. Kjo eshte! Gëzoni hummin tuaj shtëpi.
- Nëse preferoni, ju gjithashtu mund të shtoni domate të thata të thata, dhe të përpunoni hummin derisa domate të jenë diced finely dhe jo plotësisht të qetë. Kjo do të japë hummus tuaj një pak e cilësi shtesë nëse preferoni.
- Nëse blender juaj nuk është mjaft e fortë për të trajtuar domate të thata, ju mund të keni nevojë të jepni një presje të shpejtë të trashë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 283 |
| Fat i shëndoshë | 12 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 209 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 11 g |