Ky është një recetë e shijshme e gatuar me shije të pjekur në skarë, e cila është e mbushur me aromë dhe bën një vakt të shijshëm. Ratatouille është një recetë tradicionale franceze provinciale e bërë nga gjërat e fundit të korrur nga kopshti.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 patëllxhan, prerë në qarqet 1/2 inç
- 1 kungull i njomë, të prerë në gjysmë gjatësi
- 1 kungull verë, prerë në gjysmë gjatësi
- 1 qepë e mesme, e lagur
- 1 mund të zier domate
- 1/4 filxhan (60 ml) majdanoz i freskët
- 1/4 kupë (60 ml) basil të freskët
- 3 lugë (45 ml) vaj ulliri
- 2 karafil hudher, i grirë
- 1 lugë çaji (5 ml) borzilok
- 1 lugë çaji (5 ml) oregano
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë
- 1 lugë çaji (5 ml)
- piper i zi
Si ta Bëni
- Lani pjesët e patëllxhanit dhe spërkatni me kripë. Le të uleni për 30 minuta.
- Vendosni 2 lugë vaj ulliri në një qese të madhe plastike të mbyllur.
- Shto patellxhan, kungull i njomë dhe squash. Hidhni në pallto të gjitha pjesët. Hiqni perimet dhe shtoni qepën. Hedh në pallto.
- Ngroheni djegin.
- Vendi patëllxhan, kungull i njomë , kungull dhe qepë të vuaj. Qepë mund të trajtohet më lehtë nëse është në një hell.
- Llokoçisni qepët rreth 10-12 minuta, duke u kthyer rreth 3 herë.
- Grillni perimet e mbetura për 4-5 minuta në secilën anë. Hiq nga vuaj dhe le të ftohtë.
- Pritini patëllxhan në kube dhe perimet e tjera në feta të holla.
- Në një tigan të madh ngroh hudhër në 1 lugë gjelle vaj ulliri. Shto përbërës të mbetur përveç borzilokut të freskët dhe ngrohjes në të ulët për 30 minuta. Shtoni basil të freskët dhe përziejeni mirë.
- Shërbyer mbi oriz.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 158 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 405 mg |
| karbohidratet | 22 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 5 g |