Nëse përdorni qofte tuaj të gatuar shtëpi, ngjyrosni ato së pari në furrë ose në tigan. Për të pjekur qofte në shtëpi, vija një pjekje me petë dhe piqni në 375 ° për rreth 20 minuta. Ose, provoni këtë recetë për mishrat e pjekur .
Related: Mishrat e Jugut të Rrushit Jelly , Mishrat e ëmbla dhe të Thara
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qese qepë të përgatitura të ngrira
- 1 shishe (14 ounces) Ketchup
- 1 shishe (12 ounces) salcë djegëshe (gjendet pranë ketchup në dyqan ushqimore)
- 1 kavanoz (10 ounces) pelte te rrushit
Si ta Bëni
- Vendoseni qofte në tenxhere të ngadalshëm.
- Hidh mbi përbërësit e mbetur (unë vetëm hale ato në, pelte do të shkrihet si ajo nxehet)
- Nxehtësia në të ulët derisa të nxehet plotësisht në rreth 4 orë.
- Llokoçis disa herë gjatë procesit të gatimit për të përfshirë salcat.
Komentet e lexuesit
- "E bëra këtë sot për një potluck, ishte kaq e lehtë, vetëm e hidhni në tenxhere me lëng mishi në të ulët, katër orë më vonë ju keni disa qofte të tmerrshëm, gjithkush i ka dashur ata, patjetër do t'i bëj këto përsëri!" televizor
- "Një recetë e thjeshtë, e thjeshtë ... M'u deshën të gjitha 3 minuta për të hedhur përbërësit së bashku! Të thjeshta në një festë kur ka shumë gjëra të tjera që ju jeni duke gatuar që kanë nevojë për vëmendje". Chrystal
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 165 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 837 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 2 g |