Një marinadë fantastike e biftekut që përfshin shijen e ndritshme të lëngut të pineapës, rumit dhe xhenxhefilit. Kjo marinadë është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kthyer një biftek të cilësisë së dobët në një biftek të mirë dhe një biftek të mirë në një biftek të madh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan lëng pineapple
- 1/3 filxhan rum
- 1/4 filxhan
- salce soje
- 1 deri në 2 qepë të vogla të gjelbra (copëtuar imët)
- 2 lugë sheqer kafe
- 1 lugë gjelle xhenxhefil (i integruar)
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1/2 lugë çaji
- thekon e kuqe piper (grimcuar)
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper i zi
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas të mesëm jo metalik.
- Hidhni për të kombinuar dhe le të qëndrojë për 15 minuta.
- Add steaks në një qese zip të lartë.
- Hidh marinadë mbi steaks, hidhni thes dhe lëreni mishin e marinuar për 3 deri në 4 orë (por jo më shumë), në frigorifer.
- Nëse punoni me një pjesë më të madhe të mishit, dyfishoni recetë dhe martohuni për 6-8 orë.
- Unë e rekomandoj marrjen e këtij marinadë 1 ditë më parë dhe ruajtjen në frigorifer deri në gatishmëri për t'u përdorur. Kjo do t'u japë acideve, erëzave dhe sheqerit kohën e nevojshme për të kombinuar me të vërtetë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 596 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 3,783 mg |
| karbohidratet | 95 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 16 g |