Këto biskota të shkëlqyera të boronicës mbarojnë me një gjalpë të butë dhe me sheqer. Përdorni boronica të freskëta ose të ngrira në këtë recetë të biskotave.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/4 filxhan miell me gjera (i ndarë)
- 1/2 filxhan sheqer grimcuar
- 1 lugë gjelle pjekje pluhur
- 1 lugë çaji limoni i freskët i integruar
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji sode
- Shkurtim 1/3 filxhan
- 1 vezë (rrahur lehtë)
- 3/4 filxhan dhallë
- 1 filxhan boronica (të freskëta ose të ngrira, mos thahet)
- Për krye:
- 3 lugë gjelle gjalpë, të shkrirë
- 3 lugë sheqer të grimcuar
- 1/4 lugë çaji kanellë terren
- Dash terren arrëmyshk
Si ta Bëni
- Vendosni një raft në qendër të furrës. Nxeheni furrën në 400 ° F (200 ° C / gaz 6).
- Lyejeni me lehtësi një fletë pjekje ose linjë me letër pergamene.
- Përzieni 2 gota miell me sheqer, pluhur pjekjeje, lëvozhgë limoni, kripë dhe sode në një tas të madh. Pritini në shkurtim derisa përzierja i ngjan vaktit të trashë.
- Vezë pjekje dhe dhallë deri mirë përzier; llokoçiseni në përzierjen e miellit. Llokoçis në boronica të ngrira.
- Sasi e miellit të mbetur në countertop.
- Hidhni brumin mbi miellin. Me duart e miellit, gatuaj butësisht 6 ose 7 herë, vetëm derisa brumi fillon të mbajë së bashku. Pat brumë në një drejtkëndësh ose rreth 1/2-inch trashë.
- Pritini raunde me një prestar ose një xhami të ndezur nga 2 inç.
- Vendi biskota 2 inç larg në fletën e pjekjes së përgatitur.
- Piqni për 12 deri në 15 minuta, ose derisa të buzëqeshni lehtë.
- Kombinoje përbërësit kryesorë dhe lani mbi biskota të ngrohta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Muffins boronicë me sheqer kanellë krye
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 120 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 19 mg |
| sodium | 193 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |