Barbecue tradicionale derri apo mish derri tërhequr është shërbyer me një salcë në anën. Kjo tryezë kombinim klasik i uthullit të mushtit për sheqer të thartë, kafe për të ëmbël, domate për ngjyrën, dhe cayenne për ngrohje.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan uthull molle
- 1/2 filxhan ketchup
- 2 lugë mustardë
- 2 lugë sheqer kafe
- 1 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji cayenne
Si ta Bëni
1. Kombinoje të gjithë përbërësit në një tigan dhe ziej ndërsa nxitje derisa sheqeri të shpërndahet.
2. Hiq nga nxehtësia dhe shërbej ngrohtë. Ky salcë është për njerëzit që të shtoni në mish derri të tërhequr nëse ata dëshirojnë. Nëse bëni përpara kohe, ruani në një enë me ajër të mbyllur ose enë qelqi në frigorifer deri në 1 javë. Ju gjithashtu mund të ruani në frigorifer për disa muaj.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 10 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 41 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |