Ky është një salcë klasike e Barbecue për brinjë. Kombinimi i flavors rrit shijen e brinjëve, por nuk i mbizotëron ato. Nëse shtoni këtë salcë në brinjë, ndërsa ata ende janë duke gatuajtur, sigurohuni që të mos digjet. Salcë duhet të jetë e pasur dhe e trashë, jo e zezë dhe e djegur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kanaçe / 16 oz / 240 ml salcë domate (kanaçe 2 x 8-ons)
- 2 lugë / 30 ml paprikë
- 2 lugë / 30 ml
- mustardë (
- e thatë )
- 1 lugë gjelle / 15 ml uthull
- 1 lugë gjelle / 15 ml qepë pluhur
- 1 lugë gjelle / 15 ml hudhër pluhur
- 1 lugë gjelle / 15 ml basil (tokë)
- 1 lugë gjelle / 15 ml piper kajsi
- 2 lugë çaji / 10 ml piper i zi
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit.
- Shërbejeni salcin e ngrohtë në tavolinë si një piper, ose pastroni lehtë mbi brinjë rreth 15 minuta para se t'i hiqni ato nga pirja e duhanit ose nga skarë.
- Shitore në një enë hermetike deri në 5 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 61 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 396 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 3 g |