Një "bojë mustardash" e vjetër, kjo recetë është një salcë që përdoret për pirjen e duhanit ose pjekjen e pllakave të brinjëve, kraharorit të mishit të derrit , mishit të mishit të derrit , mishit të derrit, proshutës, mishit, apo ndonjë mishi që ju pëlqen.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 12-ons (350 ml) mund të sheshtë birrë
- 4 gota (950 ml) përgatitur mustardë të verdhë
- 1/2 filxhan (120 ml) sheqer ngjyrë kafe e errët (e mbushur)
- 1 lugë gjelle (15 ml) salcë e nxehtë e stilit Louisiana
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë deti
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit në një tas jo reaktive dhe ruani në një kavanoz hermetik në frigorifer. Ky salcë Barbecue do të mbajë për disa muaj. Ju mund të zëvendësoni birrë me lëng limoni ose pije alkoolike. Ju gjithashtu mund të përdorni diellin e stilit Dijon për mustardin amerikan.
2. Kur jeni gati për t'u përdorur, pikturojeni salcën e mostrës në mish ose pulë dhe pastaj zbatojeni rubin tuaj të preferuar të aromës. Gril ose tym.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 286 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |