Kjo është një salcë klasike e stilit të Barbecue me aromën e shtuar të tymosur të chipotles (jalapenos i tymosur). Ju mund të blini ose të krijoni chipotle tuaj. Ky salcë punon me të vërtetë mirë në çdo mish, ushqim deti dhe zëvendësues të perimeve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 gota / 600 ml ketchup
- 1/2 filxhan / 1290 ml qepë (copëtuar)
- 1/2 filxhan / 120 ml ujë
- 2 kanaçe chipotle chilies (tymosur jalapenos, copëtuar)
- 1/4 filxhan / 60 ml sheqer kafe
- 2 lugë / 30 ml vaj
- 2 lugë / 30 ml uthull musht molle
- 1 lugë gjelle / 15 ml salcë Worcestershire
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml selino kripë
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
Si ta Bëni
1. Nxehtësia e vajit në një tigan. Shtoni qepë dhe lyejeni mbi nxehtësi të mesme deri në butë, rreth 3-4 minuta. Shto hudhër dhe kuzhinier për 20-30 sekonda. Llokoçis në sheqer kafe , kripë selino, dhe piper i zi. Shto përbërës të mbetur dhe ziej në ngrohje të ulët derisa salcë thickens.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe le të ftoheni për 5 ose më shumë minuta para përdorimit. Nëse shërben si një salcë anësore, le salcë ftohtë pak më të gjatë.
3. Nëse bëni përpara kohe, le salcë të ftohet plotësisht (rreth 30 minuta (dhe vendoseni në një enë hermetike.
Mbajeni në frigorifer për 7 ditë pas përgatitjes. Ngroheni para përdorimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 37 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 227 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |