Kjo marinadë punon mirë për injektimin e arrave të mishit të derrit që do të tymosen dhe tërhiqen. Sigurohuni që të bluani herbs dhe erëza mirë kështu që nuk do të bllokoj gjilpërë injeksion.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 lugë çaji / 10 ml kripë
- 2 lugë çaji / 10 ml piper
- 1 lugë çaji / 5 ml majdanoz (thekon)
- 1 lugë gjelle / 15 ml oregano (tharë)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml rozmarinë
- 1 hudhër të madhe karafil (të grirë)
- 1 qepë e mesme (pureed)
- 1 lugë gjelle / 15 ml ujë
- 1/2 filxhan / 120 ml uthull
- 1 filxhan / 240 ml vaj ulliri
- 1/2 filxhan / 120 ml basil (i freskët i copëtuar)
Si ta Bëni
1. Përdorimi i llaçit dhe llaçit ose mjegullës së erëzave për të bluar herbs dhe erëza. Qepë pure me 1 lugë gjelle uji në blender. Përzierni erëza dhe qepë me përbërësit e mbetur dhe injektojeni në mish. Mbulo mish derri (ose çfarëdo mishi që po e injektoni) me përfundimin e plastikës dhe vendosni në frigorifer për 8 deri në 24 orë.
2. Grill ose tymi sipas udhëzimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 165 |
| Fat i shëndoshë | 16 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 337 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 1 g |