Ky recetë me kokrra të kuq rakibri ka një goditje të madhe jugperëndimore. Fetë dhe shërbejnë me perimet tuaja të preferuara të pjekur në skarë ose shtoni tacos, stews, soups dhe salads.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gjilpëra të gjithë derrit , rreth 1 1/2 paund (700 g)
- 2 karafil hudhër, i grimcuar
- 1 lugë gjelle (15 ml) vaj vegjetal
- 5 lugë çaji (25 ml)
- pluhur djegës
- 1 1/2 lugë çaji (7.5 ml) qimnon terren
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) pluhur qepë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) kripë
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) piper i zi
Si ta Bëni
1. Vendosni copëzat në një qese plastike të mbyllur. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh në thes. Qendra zbukurohet tërësisht me përzierjen. Mbajeni qesen dhe ftohuni për 2 deri në 12 orë.
2. Ndiqni instruksionet e djegies për të vendosur rregullisht në pështymë. Aktivizoni rostisjen dhe pjekjen e skarë mbi ngrohjen indirekte për 30 minuta ose derisa temperatura e brendshme të jetë midis 155 dhe 160 gradë F / 70 gradë C.
3. Lëreni mishin të pushoni 8 deri në 10 minuta përpara se të prisni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 473 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 175 mg |
| sodium | 469 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 61 g |