Kjo recetë e mishit të derrit është ushqimi i përsosur. Vendosni gjithçka për të marinuar mishin dhe kur të vijë koha e ushqimit, vetëm hidhni bërxërit në një pjekje të nxehtë dhe do të jeni gati për të ngrënë në 20 minuta.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6
- grindave të derrit , rreth 1 inç të trashë
- 1/4 filxhan / 60 ml lëng portokalli
- 2 deri 4 karafil hudher, grirë
- 2 lugë / 30 ml lëng limoni
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 2 lugë / 30 ml cilantro të freskët, copëtuar
- 1 lugë çaji / 10 ml kripë
- 1/2 lugë çaji / 5 ml thekon e kuqe piper
Si ta Bëni
- Vendi grindave të derrit në një qese plastike të mbyllur. Kombino përbërësit e mbetur dhe derdh mbi mish. Mbajeni qesen dhe lejoni që mishi të martohet për 4 deri në 8 orë në frigorifer.
- Ngrohni djegin në nxehtësi të mesme. Hiq bërxollë derri nga qese dhe hidhni marinadë. Vendi bërxollë në djeg dhe kuzhinier për 10 deri në 12 minuta në anën. Kur temperatura e brendshme e mishit të derrit arrin 160 gradë F, hiqni nga nxehtësia dhe shërbejeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 477 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 507 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 45 g |