Në këtë recetë të lehtë, kokrrizat e tymosur të derrit janë të pjekur me feta pineapple.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 biskota të tymosur të derrit
- 6 feta pineapple (pineapple freskëta ose të konservuara)
- kripë dhe piper
Si ta Bëni
- Vendi bërxolla të tymosura në raft në një pjatë pjekjeje.
- Kryeni çdo pres me një fetë pineapple.
- Piquni në 300 ° për 1 orë.
- Sezoni me kripë dhe piper.
Shiko gjithashtu
Më shumë p Recipes
- Crockpot derri Chops Supreme
- Bërxollë Derri Derri Me Orange dhe qepë
- Super Easy Slow Cooker Derri i mishit
- Bërxolla të thjeshta të derrit
Receta të ngadalta të gatimit Casseroles | Indeksi kryesor i recetës
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 469 |
| Fat i shëndoshë | 23 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 165 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 44 g |