Nëse ju jeni një tifoz i një Vodka Red Bull , ju mund të gjeni vetëm Colt 45 të jetë një alternativë e mirë. Megjithatë, kjo e bën pak më shumë se një grusht, dhe pavarësisht se është menduar si një qen i gjatë, ju mund të krahasoni fuqinë e saj me më shumë se ajo e një Bombe Jager . Kjo është për shkak të përfshirjes së Jagermeister , natyrisht, por në Colt 45, ajo është çiftëzohet me gin . Ky kombinim i pamundur ka efektin e kthimit të bazës Red Bull në diçka më aromatike, gjë që luan shumë mirë kundër shijes unike të asaj pije energjie.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ons gin
- 2 ounces Jagermeister
- 1 pije energjie Red Bull
Si ta Bëni
- Ndërtoni përbërësit në një gotë të lartë të mbushur me akull .
- Ndajeni mirë .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 127 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 2 g |