Këto biskota frigorifer limoni janë të përziera pastaj formuar në shkrimet për të ftohur. Waferët janë të hollë dhe piqem shpejt.
Plotësoni ato me një mbushje të butë ose i bëni ato më të mëdha për sanduiçe akullore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan gjalpë, zbutur
- 1 3/4 gota sheqer i grimcuar
- 1 lugë çaji limon të imët të integruar
- 2 lugë lëng limoni të freskët
- 2 vezë të mëdha
- 1/2 lugë çaji ekstrakt limoni, opsionale
- 3 1/2 filxhan miell me gjera, 15 3/4 ounces
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji sode buke
Si ta Bëni
Krem gjalpë dhe sheqer pastaj mundi në lëng limoni dhe lëng limoni. Shto vezë dhe mundi mirë.
Kombinoje miellin, kripën dhe sodën në një tas tjetër; shpohet për përzierje.
Përzieni gradualisht përzierjen e miellit në përzierjen e gjalpës dhe sheqerit. Forma brumin në 2 "shkrime", secila rreth 1 inç e gjysmë në diametër.
Përfundoni shkrimet në letrën e ngjyrosur dhe ftoheni brumin deri sa të jeni të fortë.
Ngroheni furrën në 400 F. Fetë shkrimet në wafers hollë (rreth 1/8-inch trashë) dhe vendoseni në një fletë cookies greased.
Ngroheni më poshtë deri në 350 F dhe piqni biskota të hollë për rreth 5 minuta.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Chocolate dhe Vanilla Pinwheel Cookies me ndryshim
Buka të thjeshta Buttery Brown Sugar Cookies
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 71 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 19 mg |
| sodium | 110 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |