A janë ato biskota apo janë ato ëmbëlsira? Madeleines ose Madeleine Cookies janë si ëmbëlsira të vogla, por në formë cookie. Ata janë pjekur në panin e tyre të veçantë të quajtur një Madeleine Pan, me molds në formë shell.
Ata janë të lehta, të butë dhe të butë, të cilat i bëjnë ato të përsosur me një filxhan çaj ose kafe.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan
- miell cake
- 1/2 lugë çaji pluhur pjekjeje
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 portokalli i vogël (zest)
- 3 vezë
- 3/4 filxhan sheqer
- 1/2 filxhan gjalpë (shkrirë dhe ftohur pak)
- Garniturë: sheqer pluhur
Si ta Bëni
- Shosh miell tortë, pluhur pjekje dhe kripë. Ndizet në zest. Le menjane.
- Kombino vezë dhe sheqer. Me një mikser elektrik, mundi të lartë për 3 minuta. Përzierja do të jetë e trashë.
- Shtoni gjalpën e shkrirë dhe përzieni me dorë. Dele në përzierjen e miellit duke përdorur lëvizjen figura-8. Ftoheni për 3 orë.
- Ngroheni furrën në 400 gradë. Qendra Madeleine Pan me ose llak gatim ose krehur me gjalpë të shkrirë.
- Ndani qëlloj në mes të 2 - 12 filxhan pans Madeleine. Pjek Madeleines për 8 deri në 10 minuta ose deri në ngjyrë kafe rreth skajeve.
- Hiqni pans nga furra. Trokitje e lehtë në counter dhe hale jashtë në racks ftohjes.
- Sasi e vogël topat me shirita me sheqer pluhur vetëm para se të shërbejnë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 85 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 36 mg |
| sodium | 79 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |