Ky recetë vegjetariane e frymëzuar aziatike, e bërë nga aziatike, është bërë me vaj susam, salcë soje, uthull musht molle dhe mustardë dixhoni.
Ju mund ta personalizoni këtë salcë susamore duke shtuar një kontakt xhenxhefil të pluhur ose të freskët, kërpudha shiitake të thara të thara të thara ose madje edhe një miso të vogël.
Nëse ju pëlqen dressings aziatike vinaigrette ose vinaigrettes mustardë, provoni këtë të shpejtë dhe të lehtë shtëpi vegan sallatë salcë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 lugë vaj vaji i susamit
- 3 lugë salcë soje
- 3 lugë diell mustardë
- 3/4 filxhan uthull musht molle
- 2 1/2 gota vaj perimesh (ose ulliri ose nje vaj sallate me salcice neutral)
Si ta Bëni
- Përzierje ose lëvizje së bashku të gjithë përbërësit përveç perimeve ose vaj ulliri. Ngadalë shtoni perime ose vaj ulliri, përzierje për të inkorporuar.
- Transferoni në një shishe qelqi dhe sigurohuni që të shkundni mirë para se të shërbeni ose përdorni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 191 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 15 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 120 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |