Kjo sondë është e kalitur dhe e kryesuar me një përzierje mahnitëse të senatit dhe majonezës. Chives copëtuar shtoni shije shtesë. Unë kam bërë me tilapia si dhe, unë shpesh shtoni disa pecans toasted për të klasës së parë. Është e mrekullueshme!
Shiko gjithashtu
Flokëza e pjekur me limon
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 deri në 1 1/2 paund fileta të kapur
- 1 lugë çaji gjalpë (i shkrirë)
- 1/2 filxhan majonezë
- 1/4 filxhan Dijon mustardë
- 2 lugë gjelle chives (copëtuar, të ngrirë ose të freskëta)
- Garniturë: majdanoz
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 350 F.
Vendoseni në një pjatë të pjekjes të butë.
Kombino përbërësit e mbetur në një tas të vogël; përhapet në mënyrë të barabartë mbi fileto peshku.
Piqni në furrën e nxehur për 10 deri në 15 minuta, ose derisa peshku të merret lehtë me një pirun.
Receta të ngjashme
Pjekur Mbushur Flounder Me Crabmeat
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 327 |
| Fat i shëndoshë | 25 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 94 mg |
| sodium | 861 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 23 g |