Kjo sallatë e orizit përfshin kungull verë, domate, spinaq, qepë të gjelbër, dhe një salcë limoni dhe vaj ulliri. Ajo bashkohet mirë me biftek të pjekur në skarë ose të pjekur, peshk ose ushqim deti.
Mos nguroni të zëvendësoni me perime të tjera, siç është qepja e kuqe e prerë e hollë, bizele të freskëta ose të ngrira, të gatuara Fasule të grirë, bizele, etj.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 onions jeshile (scallions), feta thinly
- 2 deri në 3 karafil të hudhër, të grimcuar dhe të grirë imët
- 1 kungull i vogël veror, i diskutuar
- 1 domate të mëdha, diced
- 1/2 piper i kuq i zier , i grirë
- 1 filxhan gjethet e spinaqit, të mbështjellur fort dhe shumë të hollë (teknikë me chiffonade)
- 2 lugë majdanoz finely copëtuar të freskëta
- 1 karotë të vogël, të grirë apo të grirë
- 1/4 filxhan lëng limoni të freskët
- 1/4 filxhan vaj ulliri ekstra-virgjër
- 1 1/2 deri në 2 gota oriz i gatuar
- Kripë dhe piper për shije
- Opsionale: bajame të pjekura
Si ta Bëni
- Hidhini perimet e përgatitura së bashku në një tas xhami ose qeramike (enë jo reaktive ).
- Në një tas të vogël me lëng limoni, derdhni vaj ulliri duke ngërthyer, për të emulsifikuar lëngjet. Shtoni në perime; mbuloni dhe ftohuni për një orë.
- Shto oriz të gatuar dhe të ftohur; shtoni kripë dhe piper për shije.
- Për të bajame buke, vendosini në një tigan të thatë mbi nxehtësinë mesatare. Cook, nxitje dhe duke u kthyer vazhdimisht, vetëm derisa të lehtë browned dhe aromatike.
- Top me bajame të thekur.
- Ftoheni derisa të shërbeni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 525 |
| Fat i shëndoshë | 15 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 131 mg |
| karbohidratet | 89 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 11 g |