Kjo kremtim është, krejtësisht fjalë për fjalë, krem mbi tortë! Është me të vërtetë e rëndësishme të siguroheni se margarina juaj e sojeve është e ftohtë kur filloni përzierjen dhe mos shtoni uthull dhe vanilje derisa sheqeri dhe margarina të pluhurit të jenë të kombinuara mirë. Nëse margarina e sojeve është shumë e ngrohtë ose uthull shtohet në fillim të përzierjes, margarina do të "ndahet" dhe do të keni më pak kremtim dhe më shumë një salcë ëmbël të lëngëzuar. Kjo recetë është me të vërtetë e thjeshtë për t'u bërë; ju vetëm duhet të ndiqni atë!
Provoni ta përdorni këtë krem ëmbëlsirash me ëmbëlsira pa qumësht për ditëlindje, parti apo vetëm sepse!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 ¾ filxhanë sheqer (confectioners)
- 6 Tbsp. margarinë soje pa qumësht (si Run Willow)
- 2 tsp. uthull molle
- 1 tsp. ekstrakt vanilje
Si ta Bëni
- Në një tas të madh përzierës, duke përdorur një mikser elektrik dore me shpejtësi të ulët, krem sheqerin me pluhur me margarinë soje, duke rregulluar shpejtësinë deri në lartësi sapo sheqeri pluhur është inkorporuar në margarinë.
- Shto uthullin e mushtit dhe ekstraktin e vaniljes dhe vazhdoni të përzierni me shpejtësi të lartë derisa kremtimi të mbajë majat e ngurta.
- Shitore në një pjatë ose enë të mbuluar në frigorifer deri në gatishmëri për t'u përdorur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 475 |
| Fat i shëndoshë | 20 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 273 mg |
| karbohidratet | 76 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |