Patatet e ëmbla janë të shijshme dhe kërkojnë shumë pak punë. Patatet e ëmbla janë gatuar, zhvishem, dhe më pas janë pjekur me disa gjalpë, shurup panje dhe qumësht. Shtoni disa kanellë nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 deri 4
- patate të ëmbla mesme , rreth 2 paund
- 1/4 lugë çaji kripë
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë
- shurup panje
- Kanellë , për shije
- 3 deri në 4 lugë
- gjysmë e gjysmë ose qumësht
Si ta Bëni
- Gatuani patatet e ëmbla në ujë të vluar deri në tender. Le të ftohet pak; zhvishem dhe transfero në një tas të madh.
- Mash patate e ëmbël me kripë, gjalpë dhe shurup panje.
- Shtoni kanellën në shije, pastaj vazhdoni të grisni me qumësht ose gjysmë e gjysmë deri në konsistencën e dëshiruar.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Më shumë Recipes patate të ëmbël
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 190 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 66 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 3 g |