Këto drumsticks janë të pjekur me një shtresë e mustardë Dijon, majonezë, dhe crumbs crunchy misri flake. Një kombinim i shijshëm!
Përdorni këmbët, kofshët, ose këmbët e këmbëve të pulës nëse dëshironi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 drumsticks pule
- kripë dhe piper
- 1/4 filxhan majonezë
- 2 lugë Dijon mustardë
- 1/2 deri në 3/4 copë gruri thërrime misri
- 4 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
- Furrë ngrohëse në 375 F.
- Sasi tingëllon mbi të gjitha me kripë dhe piper.
- Kombinoje majonezë dhe mustardë.
- Pulë e veshur mirë me përzierjen e majonezës dhe mustardës.
- Dip në crumbs cornflake, duke u kthyer, deri mirë crusted.
- Vendoseni në një pjatë për pjekje të lehtë dhe të përzierni rreth 1 1/2 teaspoons gjalpë mbi çdo dajak.
- Piqni për 20 deri në 4o minuta, ose derisa të bëhen meletë. Kontrolloni me një termometër të lexuar menjëherë në pjesët më të trasha të disa drumsticks. Temperatura minimale e sigurt për pulën është 165 F.
Kjo recetë shërben 4 deri në 6 persona.
Më shumë Recipes Chicken
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1734 |
| Fat i shëndoshë | 108 g |
| Fat i ngopur | 32 g |
| Fat i pangopur | 41 g |
| kolesteroli | 582 mg |
| sodium | 697 mg |
| karbohidratet | 3 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 176 g |