"Setas" ose kërpudhat janë shumë të popullarizuara në Spanjë. Shumë njerëz vozisin ose ecin në fshat për t'i zgjedhur. Kjo tapë është kaq e shpejtë dhe e lehtë për t'u përgatitur. Kombinoje karkaleca me hudher, verë të bardhë, dhe kërpudha për një aromë që është mjaft e shijshme si një "tapë". Shërbyer me feta baguette.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12 deri 14 kërpudha të mëdha, të tilla cremini ose kërpudha të bardha
- 3 karafil të mëdhenj hudhër
- 4 deri në 6 tbsp. Vaj ulliri virgjër spanjoll
- 3/4 filxhan verë të bardhë të thatë
- 3/4 lb. karkaleca (Madhësia - 40 për kile)
- 1/2 tsp. thekon e kuqe piper
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Vendosni kërpudha të freskëta në një cope dhe vendosni nën ujë të ftohtë për të hequr çdo papastërti. Trim rrjedh. Fetë.
- Lëvizo karkalecat e papërpunuara dhe hiq bishtin. Shpëlarje dhe të lejojë të thahet. Le menjane.
- Hiq karafil hudhër dhe hudhër të grirë.
- Vendosni një tigan të madh të hapur mbi nxehtësinë e mesme dhe derdhni 4-6 lugë vaj ulliri ekstra të virgjër. Kur të nxehtë, shtoni hudhër të grirë. Para ngjyrës kafe të hudhër, shtoni kërpudha feta dhe lyejeni për 2-3 minuta, duke nxitur të mbuloni kërpudhat me vaj dhe përzierni me hudhër.
- Shtoni verë të bardhë dhe llokoçis. Vazhdoni të gatuani 5 minuta ose më shumë. Kërpudhat do të tkurren dhe do të errësohen. Shtoni kripë në shije.
- Shto karkaleca dhe llokoçis tërësisht. Karkaleca do të kthehet rozë ndërsa ata gatuajnë. Sasi e vogël piper piper nxehet në tigan. Karkaleca do të marrë rreth 5 minuta për të gatuar.
- Hiqeni nga nxehtësia dhe shërbejeni menjëherë me një baguetë të freskët.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 336 |
| Fat i shëndoshë | 18 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 170 mg |
| sodium | 617 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 23 g |