Kjo gjalpë e ëmbël e ëmbël e portokall është e mrekullueshme shërbyer si një përhapje për bukë të shpejtë, muffins, waffles, ose pancakes.
Për një gjalpë më të ëmbël, shtoni një salcë tërësisht kokrrizë boronicë ose zëvendësoni lëngun e portokall me marmelatë të ëmbël portokalli. Shih variantet poshtë recetës.
Receta lehtë dyfishohet ose trefishohet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 lugë gjelle gjalpë (zbutur)
- 1 sheqer gjelle konfeksionesh gjelle
- 1 portokalli (zest dhe 1 lugë gjelle lëng)
- Opsionale: kanellë dash
Si ta Bëni
Kombinoje përbërësit në një tas të vogël dhe mundi me një mikser me një shtojcë lëvizëse ose me dorë derisa të përzihet mirë. Ftoheni derisa të shërbeni.
Kjo është e përhapur e shijshme për bukë të shpejta, biskota, pancakes dhe waffles, ose muffins.
variacionet
- Zëvendësoni lëngun e portokallit dhe zest me 1 lugë gjelle marmelatë të ëmbël portokalli.
- Shtoni 1 deri në 2 lugë salcë të tërë boronicë të boronicës për gjalpë portokalli boronicë.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 81 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 23 mg |
| sodium | 1 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |