Ky mish i freskët flavorful është bërë me viçi terren dhe speca të ndara të butë jeshile, së bashku me përbërës të tjerë në jugperëndim. Piper Jack djathë e mirë jashtë këtë mish të freskët .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ mish ligët terren
- 1/2 mish derri tokë
- 1/2 filxhan të butë
- therrime buke
- 1/4 filxhan qepë të copëtuar imët
- 1 vezë të madhe
- 3/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 1/2 teaspoons pluhur djegës
- 2 lugë çaji cilantro copëtuar
- 1 mund (4 ounces) copëtuar qilim të butë të gjelbër, drenazhuar
- 1 mund (14.5 ounces) djegës domate me doza të ndara, të ndarë
- 3 deri në 4 feta djathë djathë piper
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F. Lehtë vajni një pjekje 13x9x2-inch pjekje.
- Në një tas të madh, kombinoni mishin, mishin e derrit, crumbs bukë, qepë, vezë, kripë, piper, pluhur djegës , cilantro copëtuar, speca chile, dhe rreth gjysma e domate; rezervoni domate e mbetura për më vonë.
- Formoni përzierjen në një copë bukë dhe vendosni në pjekjen e përgatitur. Piqni mishin për 1 orë e 15 minuta.
- Përpiquni me djathin me feta dhe vazhdoni pjekjen derisa djathi të shkrihet, rreth 2 deri në 4 minuta.
- Nxehtësia e domate të mbetura dhe shërbyer feta mishi me feta me një lugë ose dy nga domate. Shërben 6.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 571 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 310 mg |
| sodium | 465 mg |
| karbohidratet | 13 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 57 g |