Zarzavate të shijshme mustardë janë bërë me zarzavate të ngrira. Përdorni më pak proshutë dhe shtoni disa proshutë të mbetur, në qoftë se dëshironi shijen e proshutës së tymosur. Diced hot andouille suxhuk është e madhe në zarzavate si.
Zarzavate jugore shërbejnë tradicionalisht me salcë piper të nxehtë, e cila është një kombinim i speca të vogla të nxehta dhe uthull. Nëse nuk mund ta gjeni salcën e piperit të nxehtë në tregun tuaj, shihni këshilla se si ta bëni atë nga e para.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 10-12 feta proshutë (diced)
- 1 filxhan qepë (copëtuar)
- 16 ounce zarzavate të ngrira mustardë
- Opsionale: proshutë gatuar me diced
- 1 lugë çaji Përzierja Cajun (ose kripë e kalitur, ose kripë, ose për shije)
- Opsionale: piper i kuq
- Dash piper i zi (për shije)
- 1 deri në 2 lugë gjelle gjalpë
Si ta Bëni
1. Cook proshutë vetëm deri pothuajse i freskët; shtoni qepë dhe piqni derisa qepja është e butë dhe proshuta është e freskët.
2. Vendosni zarzavate të prera në një tigan të mesëm; mbuluar me ujë. Sillni një çiban, uleni nxehtësinë në mes të ulët dhe ziejnë për rreth 20 deri në 30 minuta. Shtoni proshutë dhe qepë, së bashku me proshutë, nëse përdorni. Hidhni me seasonings dhe gjalpë për shije.
Këshilla
- Piper: Pako një kavanoz sterilizues të pastër me speca të vogla (të pastruara). Hidh uthull mbi specat në majë të kavanozit dhe shtoni rreth 1/2 lugë çaji kripë kosher. Nëse dëshironi, shtoni rreth 1 lugë sheqer sheqer. Mbuloni dhe ftohuni.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gjelbra të gjelbërve të Winona-s me duhanpirësve Bacon
Gjelbrit jugor të Kamarës dhe Fasule Pinto
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 68 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 442 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 3 g |