Në Gjeorgjinë veriore dhe shijen perëndimore Carolinas salcë fillon me mustardë. Ndonjëherë merr pak ëmbël dhe nganjëherë merr pak nxehtësi. Ky salcë me kokrriza mustarde ka një kontakt të nxehtësisë dhe është salcë e përkryer e Barbecue për mish derri të tërhequr, por mos kini frikë ta provoni atë në pulë ose brinjë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan
- mustardë
- 1/2 filxhan
- sheqer kafe (mbushur fort)
- 1/4 filxhan uthull molle
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji piper i zi
- 1 lugë çaji farë selino
- 1 lugë çaji Tabasko
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit në një tigan mbi një nxehtësi të ulët. Ziej për 15 minuta.
2. Hiqeni nga nxehtësia dhe lejo salcën të ftohet për 10 deri në 15 minuta para përdorimit. Salcë mund të ruhet në një enë hermetike në frigorifer për 2 javë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 26 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 99 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |