Nëse jeni duke pjekur derrkucët e mishit të derrit apo një fileto, kjo marinadë ka përbërës si vaji i badiava (zëvendësimet në dispozicion) dhe salcë soje që i japin shije të madhe. Ju mund ta lini tymin e lëngshme nëse preferoni.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan / 60 ml vaj badiava (shih udhëzimet për zëvendësime)
- 1/4 filxhan / 60 ml salcë soje
- 2 lugë / 30 ml uthull (balsamik)
- 1 lugë gjelle / 15 ml salcë Worcestershire
- Opsional: 1/2 lugë çaji / 2,5 ml tym të lëngshëm hickory
- 2 karafil hudher (grirë)
- 1 lugë çaji / 5 ml xhenxhefil (tokë të freskët, ose 1/2 lugë çaji / 2,5 ml xhenxhefil pluhur)
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper (tokë, e zezë)
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas të vogël të plastikës ose qelqit. Le të qëndrojë për 5 minuta. Zëvendësoni vajin e kikirikut me vaj perimesh. Nëse nuk ka një shqetësim alergjie, por një preferencë shije, përdorni 3 lugë / 45 ml vaj vegjetal dhe 1 lugë gjelle / 15 ml vaj susam i kombinuar.
Bërxollat e mishit të mishit të mishit të deles ose fileto në një qese zip-top për të paktën 4-6 orë në frigorifer. Ju gjithashtu mund të ngrini çanta me bërxolla derri, marinadë dhe të gjitha.
Ata do të zgjasin deri në tre muaj në frigorifer nëse lëshoni të gjithë ajrin nga qesja plastike para mbylljes. Cook siç është udhëzuar.
Nëse bëni marinadë përpara kohe, vendosni në një kontejner të ajrosur dhe ruani në frigorifer për 5-7 ditë pas përgatitjes.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 62 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 329 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 1 g |